Dráteník

Spodně kvašená piva

Tinker 

Svrchně kvašené piva

Den se sládkem pro tři osoby

Chcete vidět jak se vaří pivo ? - Jedinečná příležitost se zapojit do výroby piva u nás v pivovaru. - Uvidíte: šrotování, vystírání, rmutování, scezování, chmelovar projdeme si veškeré vstupní suroviny. - ochutnáte všechna piva co budou momentálně na skladě (v neomezeném množství) - dostanete oběd a svačinu - sebou si odvezete 2ks láhve 0,75l dle vlastního výběru (každý ze skupiny) - sud piva (20l) které jste s námi uvařili cca za jeden měsíc až uzraje ( 1ks pro celou skupinu )  - Při nákupu obdržíte voucher který má platnost dvanáct následujících měsíců uskutečnění dne se sládkem dle telefonické domluvy, rádi se přizpůsobíme vašim časovým potřebám.

8 999,00 Kč

Den se sládkem pro dvě osoby

Chcete vidět jak se vaří pivo ? - Jedinečná příležitost se zapojit do výroby piva u nás v pivovaru. - Uvidíte: šrotování, vystírání, rmutování, scezování, chmelovar projdeme si veškeré vstupní suroviny. - ochutnáte všechna piva co budou momentálně na skladě (v neomezeném množství) - dostanete oběd a svačinu - sebou si odvezete 6x láhve 0,75l dle vlastního výběru (dohromady) - sud piva (20l) které jste s námi uvařili cca za jeden měsíc až uzraje (dohromady) - Při nákupu obdržíte voucher který má platnost dvanáct následujících měsíců uskutečnění dne se sládkem dle telefonické domluvy, rádi se přizpůsobíme vašim časovým potřebám.

7 999,00 Kč

Den se sládkem pro jednu osobu

Chcete vidět jak se vaří pivo ?  - Jedinečná příležitost se zapojit do výroby piva u nás v pivovaru.  - Uvidíte: šrotování, vystírání, rmutování, scezování, chmelovar projdeme si veškeré vstupní suroviny.  - ochutnáte všechna piva co budou momentálně na skladě (v neomezeném množství)  - dostanete oběd a svačinu - sebou si odvezete 6x láhve 0,75l dle vlastního výběru v dárkové bedýnce  - sud piva (20l) které jste s námi uvařili cca za jeden měsíc až uzraje  - Při nákupu obdržíte voucher který má platnost dvanáct následujících měsíců uskutečnění dne se sládkem dle telefonické domluvy, rádi se přizpůsobíme vašim časovým potřebám.

5 999,00 Kč